RandkiGratis.pl - Darmowe randki online!

Idź do portalu randkowego Randki24.pl

Porady

Taki portal jak nasz nie może obyć się bez działu porad, w którym przekazujemy naszym Użytkownikom wskazówki odnośnie randkowania. Każda randka jest ważna i powinniśmy się do niej jak najlepiej przygotować. Zapraszamy do lektury.

Jakie miejsce nadaje się najlepiej na pierwszą randkę?

Wybór odpowiedniego miejsca stanowi niekiedy spory problem tym bardziej, że w wielu z nich już się było. Wyjście z propozycją spędzenia pierwszej randki w domu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ kobieta może podejrzewać niecne plany. Relacje, które nawiązują się między ludźmi muszą być stopniowo przekraczane. Dobrze jest wybrać miejsce, które pozwoli na dobre samopoczucie drugiej osoby. Podczas pierwszej randki ważne jest, aby się bliżej poznać i swobodnie porozmawiać na wspólne tematy. W tym celu najlepsza jest kawiarnia. Niektórzy wybierają romantyczny spacer. W niektórych przypadkach nie jest do dobry pomysł, ponieważ można trafić na złą pogodę. Alternatywą dla zbyt wysokiej bądź niskiej temperatury może być kino. Niektóre osoby wybierają restauracje, ze względu na zapewnienie odpowiedniego nastroju oraz możliwość zjedzenia czegoś dobrego. Są jednak kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy doborze idealnego miejsca na pierwszą randkę. Kryteria te dadzą wygodę, ułatwią komunikację i podniosą zainteresowanie swoją osobą.

Chłopak na randce niesie dziewczynę przez kałużę Pierwszy czynnik to przytłumione oświetlenie. Osobą, które widać, że wzajemnie się sobie podobają powiększają się źrenice. Podobny efekt można uzyskać, podczas gdy znajdziemy się z drugą połówką w lekko przyciemnionym pomieszczeniu. Taka możliwość zapewni duże zainteresowanie swoją osobą, a także pozwoli zacząć rozmowę odpowiednim tematem.

Drugi z nich to unikanie miejsc mocno hałaśliwych. Takimi przykładami są puby, kluby czy koncerty, w których z głośników płynie głośna muzyka. Taki hałas powoduje szum informacyjny, przez co rozmowa jest znacznie utrudniona, a nawet wręcz nie możliwa. Każda taka próba rozmowy kończy się krzykiem, który w miarę rozwoju czasu może być męczący. Najlepsze jest ciche miejsce albo takie, które gra utwory o odpowiednim nastroju.

Ostatnia kwestia należy do typowo technicznych i chodzi o siedzenie. Tułów musi być obrócony maksymalnie pod kątem 45° do osoby siedzącej obok. Pozycja taka nie jest nachalna, nie spowoduje żadnych konfrontacji. Pozwala również na przyjazny i otwarty kontakt z drugą połówką.

Amerykańscy badacze twierdzą, że jest kilka idealnych miejsc na pierwszą randkę. Minigolf ma przybliżyć charakter drugiej osoby oraz dać możliwość rozmowy i flirtu. Kolejne miejsce to kręgielnia. Jest to dobra okazja na miłe spędzenie czasu i wspólną zabawę. Nie będzie nawet problemu, gdy któraś z osób nie potrafi grać. Bardzo dobrym miejscem jest również zoo, gdzie można porozmawiać o zwierzętach. Da także rodzinną atmosferę, na którą kobieta zwróci uwagę. Park jest uniwersalnym miejscem, ale tylko jak jest optymalna pogoda. Można wtedy zorganizować piknik i spacer. Ostatnie miejsce to park rozrywki, gdzie można dowiedzieć się wielu informacji o temperamencie kobiet oraz gwarantuje dobrą zabawę. To gdzie zabierzecie kobietę na pierwsza randkę, wyśle jej jasny sygnał. Musi to być oryginalne miejsce. Takie, w którym nie była od wielu lat. Miejsce, które ją zaskoczy, zapewni zabawę oraz sukces.